EV ABONELİĞİ

Binanızın bulunduğu cadde/sokakta doğal gaz hattının olup olmadığını araştırınız.

Doğal gaz hattı varsa; nüfus cüzdanı fotokopisi, tapu fotokopiniz ile bulunduğunuz bölgedeki DOĞUGAZ ofislerimize başvurunuz.

DOĞUGAZ’da Abonelik İşlemleri için sıra numarası alarak sıranızı bekleyiniz. Sıranız geldiğinde gişe personelinin vereceği Bağlantı Sözleşmesini doldurunuz ve imzalayınız.

İmzaladığınız sözleşme ve diğer belgelerinizle birlikte bağlantı ücreti olan 656,7 TL + KDV'yi Kredi veya Banka kartınızla gişe personeline ödeyiniz.

Gişe işlemlerinden size verilecek evraklarla birlikte DOĞUGAZ tarafından İç Tesisat Sertifika Belgesi verilmiş yetkili firmalara başvurunuz.

Yetkili firma, doğalgaz bağlantısı yapılacak olan yapının bağlantı projesini çizecektir. Daha sonra bu proje ve 3. madde de ödediğiniz 656,7 TL + KDV bağlantı ücretinin dekontuyla birlikte yetkili firma tarafından DOĞUGAZ'a başvurularak proje onayı alınacaktır.

Proje DOĞUGAZ tarafından onaylandıktan sonra iş yerinizin iç tesisat yapım süreci başlar.

İç tesisatın yapımı bitince; tesisatınızın yapımı için anlaştığınız yetkili iç tesisat firmanızdan alacağınız abonelik bilgi formu ile birlikte, ikametgâh belgesi ve nüfus cüzdanı fotokopisiyle bulunduğunuz bölgedeki DOĞUGAZ ofisimize geliniz. Burada Abonelik İşlemleri için sıra alarak gişe personeline güvence bedelini Kredi veya Banka kartınız ile ödeyerek abonelik sözleşmesi yapınız.

TOP